У наш час велика увага приділяється якості. Ми хочемо, щоб якісним було не лише обслуговування, одяг чи взуття, а насамперед продукти харчування.

В Україні віднедавна діє закон «Про безпечність та якість харчових продуктів», який вимагає впровадження системи НАССР (англ.) - «Аналіз ризиків та критичні контрольні точки» (укр. АРККТ), щоб звести до абсолютного мінімуму фізичний, біологічний або хімічний ризик зараження виробів на підприємствах.

У свою чергу, Бест Бургер® також контролює якість продукції та супровідної характеристики протягом всього технологічного процесу: починаючи від умов виробництва, транспортування, зберігання та приготування до постійної перевірки чи тестування роботи обладнання.

Крім того, Бест Бургер® співпрацює лише з тими постачальниками, які ретельно слідкують за добротністю сировини, що використовується у них на виробництві відповідно до вимог в Україні, і мають багатоступеневий контроль готової продукції. Всі вони мають бездоганну репутацію, підтверджену багаторічною популярністю.

Ми постійно працюємо над розширенням асортименту та намагаємося збалансувати страви, тому в нашому меню є всі необхідні елементи для забезпечення щоденної потреби в білках, вуглеводах і жирах: злаки, відбірні овочі й фрукти, вирощені у екологічно-чистих районах, високоякісні молочні продукти, а також найсвіжіше м’ясо та риба.

І загалом, технологія приготування кожної страви у наших закладах відповідає найновішим стандартам. Можна сказати, що Бест Бургер® є еталоном високої якості, бо вибирає найкраще, з якого готує найсмачніше, тому йому довіряють відвідувачі.

 

 

cocacola.png obolon.png globuno.png vici.png rolton.png

 

 

ЯКІСНІ ПРОДУКТИ

Ритм життя у ХХІ столітті просто шалений.  Щоб всюди встигати, залишатися сповненими сил та енергії, наш харчовий раціон повинен складатися тільки з якісних продуктів. Сьогодні якісні продукти – це свіжі, натуральні та екологічно чисті або органічні. Завдяки прагненню покупців до здорового раціону український ринок органічних продуктів стрімко йде вгору. Адже органічне сільське господарство суворо обмежує використання штучних хімічно синтезованих мінеральних добрив та пестицидів, а у тваринництві заборонено використання антибіотиків та стимуляторів росту. Органічні продукти є значно безпечнішими, містять більше поживних речовин та краще смакують. В урбанізованих містах досить складно знайти справжні органічні продукти, тому для задоволення попиту споживачів дедалі більше розвивається інтернет-ринок натуральних продуктів -  це міст від простого фермера і виробника якісних товарів до жителя мегаполіса. Інтернет-еко-магазин пропонує широкий вибір еко-товарів та їхню оперативну доставку. В містах та містечках все частіше відкриваються еко-магазинчики, власниками яких є кілька невеликих виробників екопродукції.

Переконатися в якості продуктів нам допоможе і їх маркування:

 

1.jpg - цей знак означає, що продукція відповідає вимогам усіх обов’язкових в Україні регламентів та стандартів;

   

 

   2.jpg3.jpg4.jpg  - продукція пройшла екологічну сертифікацію згідно вимог міжнародного стандарту ISO 14024 і має покращенні екологічні характеристики;

 

   

 

 

 5.jpg6.jpg   - знаки відповідності вимогам добровільних органічних стандартів та правил;

 

 

  

 

  7.png - ,,Дорий знак”  нещодавно з’явився на багатьох українських продуктах, є результатом перевірки  незалежної системи контролю якості та безпеки згідно європейським та українським стандартам.

 

 

 

 

А взагалі, з 20 вересня 2015 року набирають чинності нові положення ЗУ ,,Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів”, згідно яких держава контролюватиме саме виробництво продукції та її обіг і посилить захищеність споживача.

Отож, будьте пильні. Обирайте тільки якісні продукти - це єдиний шлях до здорового та повноцінного життя.