rgroup_logo.png

       Бест Бургер® - одна з найпопулярніших мереж ресторанів швидкого обслуговування в Україні, яка належить управлінській компанії ТОВ «Ресторан Груп Компані».

      Свою історію компанія розпочала у 2011 році. Вперше скуштували “ідеальний бургер” мешканці та гості міста Івано-Франківська.      

        Висока мета проекту - задати новий рівень ресторанного бізнесу в сфері швидкого обслуговування по всій Україні.      

         Вже чотири роки компанія безперервно працює для українців, збільшуючи прибутки й дотримуючись високих стандартів ведення системного та прозорого бізнесу.

       У кожному з наших ресторанів максимально комфортні умови: високоякісні страви за доступними цінами при швидкому та ввічливому обслуговуванні.

       Бест Бургер® є одним з кращих роботодавців. Всі працівники нашої компанії отримують належні умови праці в згуртованому колективі, справедливу оплату та перспективне майбутнє.

        Команда ТОВ «Ресторан Груп Компані» – близько 100 професіоналів, які працюють у п’ятьох містах України. Це унікальні, амбітні та досвідчені особистості, які йдуть в ногу з часом та вірою у власні сили.

        Бест Бургер® змінив світ швидкого обслуговування на краще. Саме в мережі Бест Бургер® вперше створено безлімітний доступ до морозива, де кожен відвідувач створює собі порцію самостійно. Щорічно Бест Бургер® проводить Чемпіонат з поїдання бургерів. Він знаходиться в процесі постійного розвитку: практично щодня з’являються нові страви, пропозиції, акції, які відповідають новим потребам клієнтів. У Бест Бургер® готують страви виключно із натуральної сировини. Бест Бургер® підтверджує свою назву, передбачаючи бажання вдосконалюватись і завжди пропонуючи найкраще.       

       Кількість ресторанів Бест Бургер® зростає, бо ми прагнемо бути ближче до Вас. Пропонуємо сучасний формат зворотного зв’язку, коли кожен може відверто висловитися або задати питання на наших сторінках у соціальних мережах.

        Протягом своєї чотирьохрічної історії розвитку, вишуканий смак страв, приємне обслуговування і помірні ціни у Бест Бургер® не залишили байдужим жодного відвідувача.

     Сьогодні послугами Бест Бургер® користується близько 100 000 споживачів в місяць.

        Кожен хто робить свою справу добре - будує новий світ, в якому хочеться жити. Якщо Ви й досі не з Бест Бургер®, саме час зробити це, і на власному досвіді відчути усі переваги кращого майбутнього!

Бест Бургер® - це те, що потрібно в житті кожної людини.